Fotogaléria

Školský rok 2018/2019

 


 menu Exkurzia DEJ - OBN
 menu Účelové cvičenie 2. roč.
 menu Účelové cvičenie 1. roč.
 menu Rozlúčka so štvrtákmi
 menu Študentské voľby
 menu I. FL spoznáva Košice
 menu Volejbalový turnaj
 menu Odborná konferencia ANGIS
 menu Prednáška Dr. Max
 menu Vyhodnotenie súťaže Expert
 menu Hviezdoslavov Kubín
 menu Školské kolo SOČ
 menu Lyžiarsky kurz
 menu Odborné prednášky FL
 menu Face forward....into my home
 menu Predčasne narodené deti
 menu Odborná exkurzia Zlatá studňa
 menu Školský ples
 menu Vianočný volejbalový turnaj
 menu Exkurzia Phoenix
 menu Informatická súťaž iBobor
 menu Projekt Záložka
 menu Celoslovenské kolo Lab Academia
 menu Best in Deutch
 menu Človek a jeho zdravie
 menu DILATECH
 menu Deň otvorených dverí
 menu Na ceste k slovenskej štátnosti
 menu Dejiny tvoríš ty!
 menu Stolný tenis
 menu Svoj život si riadiš Ty!
 menu Imatrikulácia prvákov
 menu Bedminton
 menu Nohejbal
 menu Ľudové liečiteľstvo
 menu Kontaktné šošovky
 menu Svetový deň zraku
 menu Exkurzia Kežmarok
 menu Kožaz
 menuÚčelové cvičenie I. roč.
 menu Účelové cvičenie II. roč.
 menu Začiatok školského roku


Archív

 menu 2017/2018
 menu 2016/2017
 menu 2015/2016
 menu 2014/2015
 menu 2013/2014
 menu 2012/2013
 menu 2011/2012
 menu 2010/2011
 menu 2009/2010
 menu 2008/2009
 menu 2007/2008
 
header4

Olympiáda SJL

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - 15. 11. 2017

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry (OSJL) je jednou z foriem dobrovoľnej záujmovej činnosti žiakov základných a stredných škôl, je organizovaná ako postupová súťaž a je vyhlasovaná každoročne. Jej cieľom je prehĺbiť, rozširovať a upevňovať komunikačné zručnosti žiakov základných a stredných škôl v slovenskom jazyku, rozširovať záujem žiakov o sebavzdelávanie a samostatnú tvorivú činnosť a zvýšiť záujem o slovenský jazyk a literatúru.
Na našej škole sa školské kolo uskutočnilo 15.novembra 2017, zúčastnilo sa 24 študentov, do druhého kola postúpilo 9 študentov, na prvých priečkach sa umiestnili:

B. kategória

  1. Petra Kocúreková - II. ZL
  2. Natália Papcunová - II. FL
  3. Johanna Perháčová - I. ZL

A. kategória

  1. Kristína Travníčková – III. ZuA
  2. Sarah Andrusová - III. FLA
  3. Laura Hudáková – III. FLA

Galerie: obrázek 1 z 9 Galerie: obrázek 2 z 9 Galerie: obrázek 3 z 9 Galerie: obrázek 4 z 9 Galerie: obrázek 5 z 9 Galerie: obrázek 6 z 9 Galerie: obrázek 7 z 9 Galerie: obrázek 8 z 9 Galerie: obrázek 9 z 9
spacer Design & Code by Peter Šurina | © SZŠ Košice, Moyzesova 17 - 2oo7